čas serveru: 10:32:45

Vladimír Suchánek

Název: Holubí křídla

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav původní )

Rozměr: 16,5 x 11 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2876