čas serveru: 14:45:30

F. Dan

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 40 x 58 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2910