čas serveru: 09:49:23

Leonard Rotter

Název: Cesta ve vsi

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 48 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2911