čas serveru: 21:32:08

Jaroslav Seidl

Název: Vydra

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav slušný )

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2912

2 000 Kč 10.05.2021 11:12:24
1 900 Kč 28.04.2021 10:44:19 Přehozeno limitem