čas serveru: 10:28:41

Název: Gilgameš a Enkidu staví sfingu

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2924