čas serveru: 10:00:19

Název: Cortéz ničí Aztéckou říši

( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
opatřeno DNA vzorkem
přípis autora na zadní straně

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2927