čas serveru: 03:15:34

Gustav Porš

Název: Hadinec v květu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 51 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2931