čas serveru: 02:38:05

Betty

Název: Na pláži

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2934