čas serveru: 02:29:09

Zavázal

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 66 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2935