čas serveru: 11:28:57

Jaroslav Holeček

Název: Podzim na Karlově mostě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 1930, stav původní )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2936