čas serveru: 14:28:13

Název: Zasněná

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 298