čas serveru: 02:44:07

Buddy

Název: Beatles ve stavu bez tíže

Litografie
( signováno vpravo dole, ruční papír, volný list, stav slušný )
číslováno: 1/25

Rozměr: 40,5 x 51 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2993

1 000 Kč 12.05.2021 19:54:32 Přehozeno limitem