čas serveru: 02:31:55

Weirauch

Název: Zátiší s ovocem a květinou

( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 300

500 Kč 25.06.2019 16:23:58