čas serveru: 18:38:46

Název: Meandr říčky

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 9 dnů 1 hodin 51 minut 13 vteřin

Id aukce: 3043

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)