čas serveru: 18:50:08

Autor neurčen

Název: Zátiší s kyticí

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 9 dnů 1 hodin 48 minut 51 vteřin
( 21.06.2021 20:39:00 )

Id aukce: 3046

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem