čas serveru: 00:37:27

Název: Zlatá

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2019, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3050

1 500 Kč 21.06.2021 19:49:33