čas serveru: 10:30:34

R. Falkenberg

Název: Remeš

Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vlevo dole, stav poškozeno )

Rozměr: 100 x 90 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 306

2 500 Kč 26.06.2019 19:59:48