čas serveru: 18:45:03

Boubín

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 71 x 91 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Končící: 9 dnů 1 hodin 41 minut 56 vteřin
( 21.06.2021 20:27:00 )

Id aukce: 3064

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)