čas serveru: 10:27:46

Ondřej Coufal

Název: Amil

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 62 x 45 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3069