čas serveru: 22:53:06

Josef Bíno

Název: Břízy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 32,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3074