čas serveru: 13:31:36

Alois Juříček

Název: Pobřeží

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1937, stav původní )

Rozměr: 30 x 25 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3079