čas serveru: 19:32:41

K. Schulz

Název: Henkersteg in Nürnberg

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3085