čas serveru: 04:54:23

Josef Svoboda

Název: Před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 3173