Olej / plátno
( signováno vpravo dole A.S., stav perfektní )
přiložen odborný posudek
Augustin Satra
- Mařákův žák, ovlivněn po roce 1900 zřetelně mnichovskou secesí, a to v kompozici formátu, barevnosti i štětcovém přednesu
Rozměr: 34,5 x 49,5 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3320