čas serveru: 08:06:16

J. Panuška

Název: Vesnické stavení

Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1914, stav původní )

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 341