čas serveru: 01:39:33

J. M. Černovický

Název: Lovecké zátiší

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 345

1 000 Kč 18.06.2019 20:58:03