čas serveru: 17:28:25

Vojtěch Sedláček

Název: Krajina z Javornice u Rychnova

Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 38 x 56 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3457