čas serveru: 00:41:54

Vojtěch Sedláček

Název: Na silnici

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 27 x 36 cm

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3459

300 Kč 25.10.2021 19:58:40