čas serveru: 21:43:55

Název: Romantická krajina

Olej / plátno/ lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3503