čas serveru: 11:26:18

Václav Polívka

Název: Konvalinky

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 43 x 30 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3507