Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen umělecko-historický posudek PhDr. Ivan Havelka
Rozměr: 70 x 90 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3549