čas serveru: 11:30:17

Název: Pirátský zastupitel hledá ministerstvo

( signováno vpravo dole, datováno listopad 2021, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 122 x 97 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3644