čas serveru: 21:52:18

J. Gniervasz

Název: Portrét ženy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1860 Paris, stav původní )
kvalitní rám ( plátkové zlato )

Rozměr: 44 x 36,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3670

5 000 Kč 05.12.2021 17:07:21