čas serveru: 01:33:44

A. Adámek

Název: Chalupy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 68 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3692

1 500 Kč 07.12.2021 20:33:50