čas serveru: 12:41:14

Zdeněk Bílský

Název: Portrét

( signováno vpravo dole, datováno 48, stav původní )

Rozměr: 22 x 17 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 372