čas serveru: 11:05:03

Aurel Dan

Název: Vesnice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 49 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3744