čas serveru: 19:13:04

A. Duarés

Název: Říční proud

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
původ Francie

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 3759