čas serveru: 15:44:03

A. Augusta

Název: Pohled do údolí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3799