čas serveru: 16:11:14

Honoré Daumiér

Název: Kssssse! Pedro, Kssssse! Miguel!

Kolorovaná litografie
( signováno vlevo, stav slušný )

Rozměr: 24 x 29 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 383

2 000 Kč 01.07.2019 07:08:12