čas serveru: 03:41:38

A. Klinger

Název: Chorvatsko

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 36, stav původní )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 385

400 Kč 27.06.2019 08:01:40 Přehozeno limitem