Lav. kresba
( signováno vlevo dole, datováno 62, stav původní )
Rozměr: 60 x 34 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 388
2 100 Kč | 01.07.2019 20:07:22 | |
2 000 Kč | 25.06.2019 07:55:31 |