Litografie ( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav slušný ) rozměr ve výřezu: 7 x 8 cm
Rozměr: 7 x 8 cm
Aktuální cena: 150 Kč
Vyvolávací cena: 150 Kč
Id aukce: 4319