čas serveru: 23:17:53

Ondřej Coufal

Název: Pokušení

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 75 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4417