čas serveru: 07:01:55

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 34 x 37 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4419