čas serveru: 12:31:17

Rumen Sazdov

Název: Vzpomínky na včera

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2016, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Malíř Rumen Sazdov nar.1959 Bulharsko
1995 – evidován v artvalue.com a aukčním katalogu MAYER .
2000-2021- výstavy NYC/Itálie/ ČR /Bulharsko .

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

Id aukce: 4423

40 000 Kč 13.06.2022 14:36:34