čas serveru: 13:36:58

Název: Paprsky ve skle

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4424