čas serveru: 00:18:33

Miloš Englberth

Název: Zátiší s jiřinami - podzimní kytice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, nerámováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 22 cm

Rozměr: 22 x 22 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4426