čas serveru: 00:43:50

Název: Odrazy

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2022, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4785