čas serveru: 23:38:24

Název: Znamení Ryby

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4788

Příhozy: 25