čas serveru: 00:09:21

Vojtěch Sedláček

Název: Oráč

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 69, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 24 x 44 cm

Rozměr: 24 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4791